Haber

Belediye meclis toplantısında ilginç anlar! Asbestli pipoyla kürsüye gelen başkan ona verdi.

İzmit Belediyesi Nisan ayı ilk oturumu, ikinci meclis meclis toplantısı ilginç anlara sahne oldu. İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda 6 gündem maddesi görüşüldü ve karara bağlandı.

ELİNDE BORUYLA GEÇİTE GELDİ

Faaliyet raporunun sunumunun ardından AK Parti kümesinin eleştirilerine tek tek yanıt veren Hürriyet, belediyenin altyapı çalışmalarını yürüttüğü Fethiye Caddesi’nden çıkan asbest borusuna işaret ederek, “Fethiye Caddesi’nden bahsettiniz. Fethiye Caddesi 25 yıl boyunca büyük bir kararlılıkla çıktığımız bir yoldu.El değmeyen, hiç bakılmayan, atıl bırakılan, esnafın bir gün bile düşünülmediği çok değerli bir bölgede, büyük bir özveri ile seçimi bile öne aldık. cesaret, siyasetimizi değil, şehrin geleceğini düşünmek” dedi.

“YILLARDIR BU BORU İLE MİLLETİ ZEHİRLEDİNİZ”

Hürriyet şöyle devam etti: “Bu bir amyant borusu. Yıllarca bu boruyla milleti zehirlediniz. Milyonları toprağa gömdük dediniz. Biz kazmayı çıkardıktan sonra, elinizi vermediğiniz halde, Yine de siyasi kurnazlıkla algı yapmak size yakışır.Bu asbest boruyu tüm Kocaeli’nin dikkatine sunuyoruz.”20 yıldır o asbest borularını bile değiştirmediniz. Bize bir şey söylemeye hakkınız yok.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu