Yaşam

Enis Arıkan Camdaki Kız Dizisinin Korkulu Rüyası Feride’yi Tiye Alan Paylaşımlarıyla Herkesi Güldürdü

Gülseren Buğdaycıoğlu’nun aynı adlı eserinden uyarlanan Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Camdaki Kız tüm hızıyla ekranlara devam ediyor. Dizide herkesin korkulu rüyası Feride karakterine hayat veren başarı oyuncu Nur Sürer ise performansıyla adeta izleyiciyi ekranlara kilitliyor. Dizinin Muzo’su sempatik oyuncu Enis Arıkan ise Feride karakteriyle yaptığı paylaşımlarla herkesi güldürdü. Gelin o paylaşımlara birlikte bakalım…

Gerçek bir hayat kıssasından esinlenerek izleyiciye aktarılan Camdaki Kız dizisini duymayan kalmamıştır.

Her hafta perşembe günleri yeni kısmıyla izleyici karşısına çıkan dizinin yalnızca konusu değil başarılı oyuncu takımı da dikkat çekiyor.

Özellikle dizinin ana karakterinden biri olan ve yaptıklarıyla izleyiciye yok artık dedirten Feride’ye hayat veren başarılı oyuncu Nur Sürer performansıyla adeta göz dolduruyor.

Feride’nin tam karşıtı mazlum bir karaktere sahip olan Muzo’ya hayat veren Enis Arıkan ise dizinin en sevilen isimlerinden biri.

İki uç karakterle karşımıza çıkan Nur Sürer ve Enis Arıkan’ın birlikte olan set fotoğrafları ise herkesi güldürdü.

Camdaki Kız’ın Muzo’su Enis Arıkan, Feride karakterini tiye aldığı fotoğrafları “Gülen yüzün hiç solmasın” notuyla paylaşınca toplumsal medyada gündem oldu.

İşte o fotoğraflar?

?

?

?

Vallahi ne diyelim, Enis Arıkan hepimizi güldürdü. Pekala Muzo ve Feride’nin bu haliyle ilgili siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu