Ekonomi

Memur-Der’den Erdoğan’a destek

Genel Önder Özbay, birlikte hareket eden sivil toplum kuruluşları olarak her zaman devletin yanında olduklarını söyledi. Özbay, “Bugün çocuklarımız, torunlarımız, aile bütünlüğümüz, yerli ve milli kazanımlarımızı kaybetmemek ve devletimize sahip çıkmak için Cumhurbaşkanlığı seçiminde Recep Tayyip Erdoğan’a evet diyeceğiz.” söz konusu.

Memur-Der Federasyonu çatısı altındaki Engelliler Meclisi Başkanı Şengül Cenik, 28 Mayıs’ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçiminde Recep Tayyip Erdoğan’ı destekleyeceklerini açıkladı.

Çenik, Memur-Der liderliğindeki Engelliler Meclisi Genel Başkanlığı’nın 500’e yakın sivil toplum kuruluşunu temsil edebilecek kapasitede olduğunu belirtti.

28 Mayıs Pazar günü yapılacak cumhurbaşkanlığı seçiminin ikinci turunda Recep Tayyip Erdoğan’a takviye vereceklerini kaydeden Cenik, engelliler olarak kazanımlarını kaybetmek istemediklerini söyledi. Çenik, “Geleceğimizi emanet edebileceğimiz yönetim ve yöneticiler istiyoruz. Cumhurbaşkanlığı seçiminde Recep Tayyip Erdoğan’ı destekleyeceğimizi beyan ediyoruz.” sözlerini kullandı.

Başkan Özbay, şöyle devam etti:

Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. yılında, 80 yılda elde edemediği başarıları, memnuniyet ve hayretle gözyaşlarıyla izliyoruz. Özellikle;
Dünya siyasetinde taraf tutan istikrar politikası
-Savunma Sanayisinin yerli imkanlarla geliştirilmesi
– Bilişim ve teknolojideki gelişmeler
-Yeraltı ve yerüstü zenginliklerinin kullanılabilir hale getirilmesi
– Yangın, Sel Afeti ve Deprem yaralarının kısa sürede sarılması
-EYT, Memur, İşçi, Emekli
-Milleti ile barışıktır.
-Özgürlüklere saygı
-yıkamaz
– Türkiye değil dünya vizyonuyla ilerlemek

Biz bir yönetim tarafından yönetiliyoruz. Geleceğimizi emanet edebileceğimiz, kazanımlarını kaybetmeyen, istikrar, inanç, sözüne güvenen, gaflardan uzak, vizyon sahibi yönetimler ve yöneticiler istiyoruz.

Sözlerimin başında da belirttiğimiz gibi yaklaşık 500 dernekten aldığımız güçle 28 Mayıs 2023 Pazar günü yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde RECEP TAYYİP ERDOĞAN’ın yanında olacağımızı beyan ediyoruz. buna inanıyoruz

Büyük Türk Milletinin basireti sayesinde
Koltuk sevdası yerine vatan sevgisi

Karanlık yerine aydınlık yarınlara
Dünyaya karşı duruşuyla ses getiren lidere
RECEP TAYYİP ERDOĞAN’ı destekleyecektir.

Cengiz Özbay; RECEP TAYYİP ERDOĞAN diyoruz ki mevzilere değil istikrara, ihanete değil vatanseverliğe evet diyelim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu